VEDELVAHA SW “SUPER WAX” 1000ML

VEDELVAHA SW “SUPER WAX” 1000ML

27.52

Kirjeldus

Kirjeldus:

Kaitseva toimega vedel vaha.
Uue põlvkonna kontsentreeritud toode auto pindade pikaajaliseks säilitamiseks pärast pesu. Moodustab kõige õhema kaitsekile, millel on kõrge vetthülgavus, tagab kiire kuivamise, loob antistaatilise efekti. Kaitseb töödeldud pinda pikka aega vee, mustuse, reagentide ja muude välismõjude eest. Annab sügava peegelviimistluse. Regulaarsel kasutamisel kaitseb see värvkatet pleekimise ja pragunemise eest.

Kasutusviis:

1. Tehke kahefaasiline pesu eelpesuga (Active Safe (AS) või Ultra Safe (USA)) ja silikoonide ja läike suurendajateta käsipesušampooniga (teine ​​faas (SP) või happešampoon (AD)) .
2. Kandke koostis pihusti või vahukomplektiga pinnale ja oodake 2-3 minutit (kontsentratsiooni arvutamine vees: pihusti puhul 1:300 – 1:500, vahukomplekti puhul 1:30-1:50) .
3. Loputage kõrgsurve pesuri abil maha veega ja kuivatage sõiduk kuiva mikrofiibriga. Enne segamist loksutage kindlasti korralikult!

Koostis:

≥30% puhastatud vett; ≥5, kuid ˂15% katioonseid pindaktiivseid aineid, orgaaniline lahusti; ˂5%: maitselisand, värvaine.

Availability: Saadaval järeltellimisel SKU: DT-0160 Kategooriad: , , ,