KVARTS KATE HC “HYDRO COAT” 250ML

KVARTS KATE HC “HYDRO COAT” 250ML

53.94

Kirjeldus

Kvarts kate HC “Hydro Coat” 250 ml

Tugeva hüdrofoobse toime ja läikega kvarts kate kontsentraat

Hydro Coat (HC) loob sekunditega mikrokihi, pakkudes mustust ja vett hülgavat efekti. Uuenduslik aine, mis on loodud autopesukompleksi kõigi professionaalsete kaitsekatete vältimiseks. Sobib järgmistele pindadele: auto kere, välisplastik, klaas, rehvid ja veljed. Toode on vastupidav leelistele ja teistele agressiivsetele teekemikaalidele. Pikk kasutusiga (kuni 3 kuud).

 

Kasutusviis:

1. Tehke kahefaasiline pesu eelpesuga (Active Safe (AS) või Ultra Safe (USA)) ja silikoonide ja läike võimendita käsipesušampooniga (teine ​​faas (SP) või happešampoon (AD)) . 2. Lahjendage kompositsioon veega vahekorras 1:10. 3. Auto kere kuivamist ootamata pihustage ühele kereelemendile Hydro Coati (HC), lisaks hajutage mikrofiibri rätiku või švammiga. 4. Loputage kõrgsurveveega. Märkus: Pärast Hydro Coati (HC) pealekandmist peab auto kere olema mikrofiibriga  täielikult kuivatatud. Hydro Coat tuleb lahjendada destilleeritud veega.

Koostis:

≥30% orgaanilisi lahusteid; ≥5%, kuid ˂15%: puhastatud vesi, räniorgaaniline polümeer, fluori sisaldav polümeer, mitteioonne pindaktiivne aine; <5%: aromaatsete ja alifaatsete süsivesinike segu.

Availability: 1 laos SKU: DT-0102 Kategooriad: , , ,