KAHEKOMPONENDILINE KERAAMIKATE BASIC COAT & FINAL COAT

KAHEKOMPONENDILINE KERAAMIKATE BASIC COAT & FINAL COAT

615.60

Kirjeldus

Basic Coat (BI) on keraamiline põhikate autokerele kõvadusega 9H. See tungib värvikihi pooridesse ja tugevdab pealmisi kihte, mis võimaldab säilitada töödeldud pinna esialgse välimuse ja tagab kaitse 24 kuuks või 120 kontaktivabaks pesuks. Final Coat (FC) on viimane kere keraamiline kaitsekate. Koos keraamilise põhikattega Basic Coat (BI) tasandab Final Coat (FC) koostis pinda, annab sellele täiusliku sileduse, mis suurendab oluliselt värviküllastust ja hüdrofoobset efekti töödeldud pinnal.
Komplekt: Basic Coat (BI) 50 ml, Final Coat (FC) 50 ml, 2 svammaplikaatorit, 10 mikrokiudlappi.
Koostised on pealekandmisel äärmiselt lihtsad ja ökonoomsed, iga koostise soovitatav kulu on 8-12 ml keskmise suurusega auto kohta.

Kasutusviis:

1. Poleerige töödeldav pind. 2. Eemaldage rasva eemaldaja (RE) abil. 3. Raputage pudelit ja kandke väike kogus kompositsiooni aplikaatorile. 4. Jaotage kompositsioon risti üle töödeldava pinna. 5. 1-2 minuti pärast poleerige kompositsioon puhta kuiva mikrofiiberrätikuga. Oodake vähemalt 1 tund enne teise Basic Coati (BI) või Final Coati (FC) kihi pealekandmist. 6. Raputage pudelit ja kandke väike kogus kompositsiooni aplikaatorile. 7. Kanna kompositsioon üle töödeldava pinna, risti, täites kogu töödeldava pinna. 8. 1-2 minuti pärast poleerige segu puhta ja kuiva mikrokiudrätikuga.

Koostis:

Basic Coat (BI) koostis: ≥30% orgaanilisi lahusteid; ≥5, kuid 15% polüdimetüülsiloksaani. < Final Coat (FC) koostis: ≥30% orgaanilisi lahusteid; ≥5, kuid 15% polüdimetüülsiloksaani. <

Availability: Laost otsas SKU: DT-0425 Kategooria: